4η Κατηγορία (Γ' Εθνική): Οριστικά έναρξη στις 22/9 – ΟΛΟ το πρόγραμμα του 7ου Ομίλου

Τετ, 09/11/2019 - 11:34

Την Τετάρτη (11/9) προχώρησε η ΕΠΟ στην κλήρωση του προγράμματος πρωταθλήματος των 8 ομίλων της νέας Γ' Εθνικής (Τέταρτης Κατηγορίας).

Υπενθυμίζεται πως οι τρεις ηλειακές ομάδες είναι στον 7ο όμιλο μαζί με τις ομάδες από, Αχαΐα, Ζάκυνθο, Μεσσηνία, Λακωνία, Αργολίδα. 

Η ημερομηνία έναρξης παρέμεινε οριστικά για τις 22 Σεπτεμβρίου. 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ναύπλιο 2017
Παναργειακός
Ένωση Ερμιονίδας
ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας
Ολυμπιακός Ζαχάρως
Πανγυθεατικός
Αστέρας Βλαχιώτη
ΠΣ “Η Σπάρτη”
Θύελλα Πατρών
Διαγόρας Βραχνέικων
ΑΟ Τσιλιβή
ΑΠΣ Ζάκυνθος 

- Υποβιβάζονται οι έξι τελευταίες ομάδες του ομίλου.

- Ο πρώτος του ομίλου, μαζί με τους άλλους επτά πρώτους (σύνολο) 8 μπαίνουν όλοι μαζί σε κλήρωση όπου θα βγουν δυο όμιλοι των τεσσάρων και οι 2 πρώτοι καθενός από αυτούς (σύνολο 4) θα ανέβουν στην παραπάνω Τρίτη Κατηγορία – FL. 

* ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική (14η-πρώτη β' γύρου αντίστροφα)

Ολυμπιακός Ζαχάρως - Παναργειακός
ΠΣ “Η Σπάρτη” - ΠΑΟ Βάρδας
ΑΠΣ Ζάκυνθος - Πανηλειακός

Ναύπλιο 2017 - Θύελλα Πατρών
Ένωση Ερμιονίδας - Πανγυθεατικός
Αστέρας Βλαχιώτη - ΑΟ Διαβολιτσίου
Διαγόρας Βραχνέικων - ΑΟ Τσιλιβή

2η-15η αγωνιστική 

  • Διαγόρας Βραχνέικων-Σπάρτη
  • ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη
  • ΑΟ Τσιβιλή-Ολυμπιακός Ζαχάρως
  • ΑΟ Διαβολιτσίου-Ναύπλιο 2017
  • Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδας-
  • Θύελλα Πατρών-Ζάκυνθος
  • Πανγυθεατικός-Πανηλειακός

3η-16η αγωνιστική

  • Σπάρτη– Αστέρας Βλαχιώτη
  • Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέικων
  • Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας
  • Ένωση Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβή
  • ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου
  • Πανηλειακός – Παναργειακός
  • Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών

4η-17η αγωνιστικη

  • Ολυμπιακός Ζαχάρως – Σπάρτη
  • Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017
  • Διαγόρας Βραχνέικων – Ένωση Ερμιονίδας
  • ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος
  • ΑΟ Τσιλιβή – Πανηλειακός
  • ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός
  • Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

5η-18η αγωνιστική

  • Σπάρτη– Ναύπλιο 2017
  • Ένωση Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
  • ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη
  • Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέικων
  • Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας
  • Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβή
  • Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

6η-19η αγωνιστική

  • Ένωση Ερμιονίδας – ΑΕ Σπάρτης
  • Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος
  • Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός
  • Αστέρας Βλαχιώτη – Πανγυθεατικός
  • Διαγόρας Βραχνέικων – Θύελλα Πατρών
  • ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
  • ΑΟ Τσιλιβή -ΑΟ Διαβολιτσίου

7η-20η αγωνιστική

  • ΑΕ Σπάρτης– ΑΠΣ Ζάκυνθος
  • Πανηλειακός – Ένωση Ερμιονίδας
  • Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017
  • Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως
  • Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
  • ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέικων
  • ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας

8η-21η αγωνιστική

  • Πανηλειακός – ΑΕ Σπάρτης
  • ΑΠΣ. Ζάκυνθος – Πανγυθεατικός
  • Ένωση Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών
  • Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός
  • Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου
  • Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Τσιλιβή
  • Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΑΟ Βάρδας

9η-22η αγωνιστική

  • ΑΕ Σπάρτης– Πανγυθεατικός
  • Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός
  • Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος
  • ΑΟ Διαβολιτσίου – Ένωση Ερμιονίδας
  • ΑΟ Τσιλιβή – Ναύπλιο 2017
  • ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
  • Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέικων

10η-23η αγωνιστική

  • Θύελλα Πατρών – Σπάρτη
  • Πανγυθεατικός – Παναργειακός
  • Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
  • ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβή
  • Ένωση Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας
  • Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέικων
  • Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

11η-24η αγωνιστική

  • Σπάρτη – Παναργειακός
  • ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών
  • ΑΟ Τσιλιβή – Πανγυθεατικός
  • ΠΑΟ Βαρδας – Πανηλειακός
  • Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΠΣ Ζάκυνθος
  • Αστέρας Βλαχιώτη – Ένωση Ερμιονίδας
  • Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως

12η-25η αγωνιστική

  • ΑΟ Διαβολιτσίου – Σπάρτη
  • Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβή
  • Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας
  • Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέικων
  • Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
  • ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως
  • Ένωση Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017

13η-26η αγωνιστική

  • Σπάρτη – ΑΟ Τσιλιβή
  • ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου
  • Διαγόρας Βραχνέικων – Παναργειακός
  • Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών
  • Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός
  • Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός
  • ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ένωση Ερμιονίδας
Share