Ανα.Σ.Α: Το ψηφοδέλτιο του Τάκη Αντωνακόπουλου για το Δήμο Πύργου

Κυρ, 05/05/2019 - 21:58

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΙA

  2. MΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  3. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΙΑΡΔΑΝΟΣ

  1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

  2. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

  3. ΚΑΛΑΣΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  4. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  5. ΦΥΤΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΓΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  2. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  3. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  4. ΑΛΙΚΑΚΗ – ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝ

  5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ(ΕΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  6. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  7. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟY

  8. ΑΧΤΥΠΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  9. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  10. ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  11. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  12. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  13. ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΠΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  14. ΖΟΥΠΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ)τουΖΩΗ

  15. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣτουΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

  16. ΚΙΝΤΗ ΜΑΡΙΑ τουΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

  17. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

  18. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  19. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  20. ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

  21. ΜΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

  22. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  23. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  24. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  25. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  26. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

  27. ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

  28. ΣΕΪΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  29. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

  30. ΣΥΛΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

  31. ΣΦΥΡΗΣ  ΣΤΑΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  32. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  33. ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  34. ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  35. ΧΡΟΝΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  36. ΨΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  2. ΒΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ

  3. ΓΚΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝτου ΑΝΔΡΕΑ

  4. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΣΠΗΛΙΟΥ

  5. ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Share