Δήμος Πύργου: Όλα τα ονόματα υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων όλων των συνδυασμών

Τετ, 05/22/2019 - 17:18

Για τις προσεχείς εκλογές σε ότι αφορά τον Δήμο Πύργου, όλοι οι συνδυασμοί και όλα τα ονόματα των υποψηφίων Δημοτικών συμβούλων, είναι διαμορφωμένα ως εξής: 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΡΓΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ - ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΠΑΝΟΥ
  2. ΖΙΑΤΑ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΞΕΝΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια ΙΑΡΔΑΝΟΥ

1. ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. KAΚΑΡAKHΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ
3. ΚΑΛΛΙΜΩΡΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΥΡΓΟΥ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΡΑΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΑΒΑ) του ΗΛΙΑ
6. ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
10. ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΖΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΖΟΥΠΙΝΑ ΑΛΙΚΗ - ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. IΩAΝΝOΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
15. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
16. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
17. ΚΑΠΑΡΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
18. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
22. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
23. ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. MAΡAΓKOΥΔΑKHΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25. ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
26. ΠΙΚΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
27. ΣΟΛΩΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ
29. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
30. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
31. ΤΖΙΜΗ -ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
32. ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
33. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
34. ΤΣΙΡΤΣΩΝΗ-ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
35. ΤΣΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36. ΦΩΤΕΙΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΪΝΗΣ ΠΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΚΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

ΜΠΟΡΟΥΜΕ - ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ - ΚΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΣΚΟΥΦΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΧΡΥΣΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΦΡΑΓΚΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΑΝΟΣ) του ΗΛΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΚΛΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ-ΜΠΑΧΟΥΜΗ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΑΛΕΞΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΦΑΚΑΛΟΥ ΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΗΤΣΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΓΚΙΝΤΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΔΗΜΟΥΛΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΡΟΓΚΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΚΑΛΑΜΠΡΕΖΟΥ- ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
13. ΚΑΠΑΡΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
15. ΚΑΤΕΒΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
16. ΚΛΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
17. ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ (ΒΑΚΗΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ
18. ΜΑΤΣΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
20. ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21. ΜΟΥΡΤΕΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
25. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
26. ΠΑΣΧΑΛΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΗ
27. ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
29. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
30. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
31. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
32. ΤΡΟΧΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
33. ΤΣΑΜΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΗΛΙΑ
34. ΦΑΜΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
35. ΦΙΝΤΡΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
36. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΑΧΙΛΛΕΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΛΙΒΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  6. ΝΤΟΥΜΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  

ΑΝΑΓΕΝΕΣΙΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΥΡΓΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡAΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

         ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ  
  2. ΤΖΑΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ     

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  
  2. ΣΙΜΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            
  3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΙΟΒΑΝΙ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΒΑΣΙΛΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  5. ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΚΟΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΚΟΥΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  12. ΛΙΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  13. ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΜΗΛΙΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  16. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  17. ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  19. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΣΙΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  22. ΤΖΟΥΒΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  23. ΧΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  24. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 

ΔΗΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΕΥΘΥΝΗΣ - ΛΑΜΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

1) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

2) ΚΑΛΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΛΥΜΠΕΡΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

1) ΜΠΟΣΚΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3) ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΛΟΥΚ

4) ΤΣΙΡΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΙΣΙΜΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

1) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΟΛΑΝ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

4) ΒΟΡΛΟΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΣΗΜΑΚΗ

5) ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΛΙΜΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6) ΔΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8) ΖΙΑΚΟΥ ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

9) ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10) ΚΑΒΒΑΘΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ

12) ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΜΠΕΚΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

13) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΤΣΙΡΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15) ΚΟΥΤΗΦΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

16) ΚΡΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

17) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

18) ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

19) ΛΟΥΡΙΔΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΕΓΑ

20) ΜΑΚΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ

21) ΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

22) ΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

23) ΜΠΙΘΑ ΜΠΡΑΜΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

24) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

26) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27) ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28) ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

29) ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

30) ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

31) ΣΠΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

32) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

33) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34) ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

36) ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

1) ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3) ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΝΤΟΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5) ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

ΟΡΑΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – Γιάννης Αργυρόπουλος

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΧΡΗΣΤΟΥ - ΡΑΣΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ -ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΔΡΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ -ΓΑΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΑΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  5. ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  5. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  9. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  11. IΟΡΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΚΑΠΑΡΕΛΗ -ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  14. ΚΑΤΣΙΜΠΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  16. ΚΟΥΤΣΟΥΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  17. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  19. ΜΟΥΛΑΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  20. ΜΠΟΣΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  21. ΝΙΚΟΛΑΒΓΕΝΗ -ΜΠΕΛΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  22. ΠΑΝΕΤΑ -ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  23. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  24. ΠΑΤΣΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  25. ΠΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  26. ΠΟΥΡΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  27. ΣΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  28. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  29. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  30. ΤΕΡΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  31. ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  32. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  33. ΤΣΙΡΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΥ
  34. ΦΑΜΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  35. ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  36. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΣΒΕΣΤΑ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΖΟΥΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΟΡΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΣΙΓΚΡΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΠΥΡΓΟΣ - ΕΡΓΟ ΠΟΛΙΤΩΝ - Αντώνης Καράμπελας

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΜΠΑΛΑΣΚΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

     2.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

  1. ΚΑΛΑΝΤΖΗ-ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΛΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΑΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ-ΜΟΥΣΧΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. 5.ΒΟΡΛΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ-ΚΛΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΖΑΓΚΛΗ- ΤΣΩΝΗ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΚΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
15. ΚΑΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
16. ΚΑΝΔΥΛΗ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
17. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΚΑΡΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ -ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
20. ΚΟΡΙΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
21. ΚΟΡΚΟΛΗ ΘΕΩΝΗ-ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΛΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ -ΕΙΡΗΝΗ (ΒΙΛΥ) του ΗΛΙΑ
23. ΜΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
25. ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΜΠΙΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27. 27.ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΝΤΟΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
30. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ -ΜΑΡΙΑ (ΒΑΣΙΑ) του ΦΩΤΙΟΥ
31. ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
33. ΣΤΟΥΚΑ - ΣΟΦΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
34. ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
35. ΤΣΟΥΡΟΥΛΑ -ΖΕΖΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
36. ΦΑΜΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΗΡΑΚΛΗ
  2. ΚΟΛΟΒΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  3. ΚΟΝΔΥΛΗ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΛΥΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

Ανα.Σ.Α. Ανάπτυξη Συμμετοχή Αλληλεγγύη – Τάκης Αντωνακόπουλος

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

1.ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     του      ΞΕΝΙA

2.MΑΝΩΛΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ       του      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          του      ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

1.ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3.ΚΑΛΑΣΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5.ΦΥΤΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ      ΑΥΓΗ   του      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΑΛΙΚΑΚΗ - ΤΖΑΝΕΤΟΥ         ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ)            του      ΙΩΑΝΝΗ
6. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΑΡΓΥΡΙΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ        του      ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟY
9. ΑΧΤΥΠΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ του      ΙΩΑΝΝΗ
10. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ       ΑΝΔΡΕΑΣ        του      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του      ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του      ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του      ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΠΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΖΟΥΠΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του      ΖΩΗ                
16. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
17. ΚΙΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                 
18. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
20. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του      ΘΕΟΔΩΡΟΥ
21. ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
22. ΜΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
23. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
28. ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
29. ΣΕΪΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
31. ΣΥΛΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
32. ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
34. ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του      ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
35. ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
36. ΧΡΟΝΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
37. ΨΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

1.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΒΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            του      ΣΠΗΛΙΟΥ

3.ΓΚΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ           του ΑΝΔΡΕΑ              

4.ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ

5.ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     

ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ - Κωνσταντίνος Νικολούτσος

ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
  2. ΘΕΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  3. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  2. ΛΙΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΣΑΡΛΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΑΝΔΡΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  6. ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  9. ΓΚΑΝΤΑΪΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  11. ΖΟΥΜΠΑΚΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ (ΝΑΚΟΣ) του ΙΩΣΗΦ
  12. ΚΑΝΔΥΛΗ -ΡΟΡΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  14. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  15. ΚΡΙΤΣΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  16. ΛΑΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  17. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  19. ΜΟΥΣΑ – ΜΠΟΥΛΟΥΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  22. ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  23. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  24. ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  25. ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  26. ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  27. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  28. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  29. ΣΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  30. ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
  31. ΤΣΟΚΟΥ -ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΖΩΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  32. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  33. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  34. ΧΡΟΝΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ

  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
  2. ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΑΡΧΟΝΤΩ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  4. ΝΤΟΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΣΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΤΣΟΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΤΣΙΛΙΟΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΔΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΡΓΟΥ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
9. ΔΙΠΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΖΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
12. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
13. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
20. ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΡΑΠΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
22. ΣΑΜΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23. ΣΤΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
24. ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΛΕΝΗΣ
1. ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΔΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Share