ΕΠΣΗ: Οι ομάδες ανα Κατηγορία με δικαίωμα συμμετοχής - Τα παράβολα

Σάβ, 08/08/2020 - 21:24
ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΔΗΛΩΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου (2020-2021) ΗΛΕΙΑΣ
Κατηγορίες πρωταθλήματος
  • Α1 200 €
  • Α2 200 €
  • Β' 100 €
Τα σωματεία όλων των κατηγοριών υποχρεούνται να καταβάλουν το ποσόν των 100 € ως συμμετοχή στο Ταμείο Τραυματισθέντων Ποδοσφαιριστών. Καθώς επίσης και 20 € παράβολο για την έκδοση κάρτας εκπροσώπου σωματείου. Για τα εισιτήρια η Ένωση εισπράττει το ετήσιο ποσοστό της, που ανέρχεται στο ποσό των 50 €.
 
Κυπέλλου
μετέχουν υποχρεωτικά τα σωματεία:
  • Γ' Εθνικής Ερασιτεχνικής κατηγορίας
  • Α1, Α2 κατηγορίας
και προαιρετικά τα σωματεία:
  • Β' κατηγορίας
παράβολο συμμετοχής: Για τα σωματεία της Γ' Εθνικής Κατηγορίας 200 €, για Α1 & Α2 κατηγορίας 100 € και τυχόν Β' κατηγορίας 50 €.
 
Οι ομάδες που έχουν δικαίωμα συμμετοχής στη νέα σεζόν, ανά Κατηγορία στα Τοπικά πρωταθλήματα, όπως ανακοινώθηκαν από την προκήρυξη της ΕΠΣ Ηλείας (οριστική άνοδος και για τους τρεις δεύτερους της περυσινής Β' στην Α2)

A1 DEDALOS SECURITY ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

    1. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ
    2. Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ
    3. Α.Π.O. ΔΟΞΑ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ
    4. Α.Ο. ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
    5. Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
    6. Π.Γ.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΑΛΛΙΩΝ
    7. Α.Ο ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ
    8. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ / ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
    9. Α.Π.Σ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ
    10. Α.Γ.Π.Σ. ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ

      • 11. ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

      • 12. Α.Ο. ΓΟΥΜΕΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

      • 13. Α.Π.Ο. ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ

      • 14. Α.Π.Σ. ΠΕΛΟΨ ΠΕΛΟΠΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ

      • 15. Α.Ο ΚΑΤΣΑΡΟΥ Ν. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

      • 16. Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ

      • 17. Α.Ο. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΝΑΣ

      • 18. Α.Π.Ο. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΑΡΑΧΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ

Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  1. Α.Γ.Σ ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ
  2. Α.Π.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
  3. ΛΕΥΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΣΚΟΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
  4. Α.Ο. ΧΑΡΙΑΣ Ο ΔΙΓΕΝΗΣ
  5. Α.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΗΣ
  6. Α.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
  7. Α.Ε. ΠΗΝΕΙΑΣ
  8. Α.Ο. ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  9. Α.Ο. ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ
  10. Π.Σ. ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΗΝΕΙΑΣ
  11. Π.Α.Ο. ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ
  12. Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  13. Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔΑΜΑ
  14. ΝΕΟΣ ΑΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ 2017
  15. Α.Ο. ΠΗΝΕΙΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  16. Α.Ο. ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ

Β΄ CENTRAL ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  1. Α.Π.Ο ΠΡΟΟΔΟΣ ΣΑΛΜΩΝΗΣ
  2. ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΩΛΕΝΑΣ
  3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ
  4. ΝΕΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤΑΙΚΩΝ
  5. ΑΦΟΒΟΣ ΒΡΟΧΙΤΣΑΣ
  6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΙΛΑ
  7. ΑΡΗΣ ΛΑΝΘΙΟΥ
  8. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ
  9. ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧΩΡΙΟΥ
  10. ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2008
  11. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜΑΔΙΟΥ
  12. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟΥ
  13. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
  14. ΑΙΟΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
  15. Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
  17. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΣΤΙΟΥ
  18. ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ ΜΥΡΣΙΝΗΣ
  19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΑΜΠΟΥ
  20. ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
  21. ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
  22. ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
  23. ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ
Share