Κατατέθηκε και το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Κοινωνία των Πολιτών-Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση»

Τρί, 05/07/2019 - 18:00

Κατέθεσε  στο Πρωτοδικείο Αμαλιάδας το ψηφοδέλτιο νίκης και ελπίδας του συνδυασμού «Κοινωνία των Πολιτών-Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση»  για τις επερχόμενες δημοτικές εκλογές ο Υποψήφιος  Δήμαρχος Πηνειού Ανδρέας Μαρίνος.

Η «Κοινωνία των Πολιτών» συνδυάζει την πολύτιμη γνώση έμπειρων αυτοδιοικητικών στελεχών με τη φρεσκάδα της καινοτομίας των υποψηφίων που κατέρχονται για πρώτη φορά στον εκλογικό στίβο.

Αποτελεί την μοναδική δύναμη προόδου που θέλει και μπορεί να δημιουργήσει  ένα  Δήμο πρότυπο που θα σέβεται τον Δημότη, θα αλλάξει την καθημερινότητα του προς το καλύτερο και θα  δημιουργήσει τις συνθήκες που θα επιτρέψουν στον Δήμο Πηνειού να πρωταγωνιστήσει στην ευρύτερη περιοχή  και να  τον οδηγήσει στην ανάπτυξη.

Ακολουθεί η παρουσίαση του ψηφοδελτίου της παράταξης της νίκης όπως κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο κατά αλφαβητική σειρά εκλογικών περιφερειών και υποψηφίων δημοτικών συμβούλων.

 

Κοινωνία των Πολιτών – Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση

 

Μαρίνος  Ανδρέας  του Σπυρίδωνος  - Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Βαρθολομιού

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

 

Αλεξόπουλος Ανδρέας του Παναγιώτη

Βύτανος Δημήτριος του Φωτίου

Γιατρά Διονυσία του Παναγιώτη

Δάμα Ασπασία-Μαρία του Γεωργίου

Δημητρίου Παναγιώτης του Νικολάου

Μαρινοπούλου Σοφία του Διονυσίου

Μαρίνος Λεωνίδας του Διονυσίου

Μαφρέδας Νικόλαος του Αλεξίου

Μπράτης Άγγελος του Δημητρίου

Ρέγκλης Αθανάσιος του Θεοδώρου

Πατσός Αριστομένης (Μένιος) του Νικολάου

Τσάση Αικατερίνη του Γερασίμου

 

Εκλογική Περιφέρεια Γαστούνης

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

 

Ανδριόπουλος Ιωάννης του Διονυσίου

Αντωνιάδη Σοφία του Αντωνίου

Αρβανίτη-Λούρμπα Ευθαλία (Λίτσα)  του Γερασίμου

Βασιλείου Σπυρίδων του Φωτίου

Βασιλόπουλος Δημήτριος του Ηρακλή

Θεοδόση – Βυθούλκα  Όλγα του Γρηγορίου

Καραγιάννης Νικόλαος του Ιωάννη

Καράμπελα Δέσποινα του Λεωνίδα

Καρνέζος Δημήτριος του Ανδρέα

Κοντονής Πέτρος του Ανάστου

Μάλλιαρη Μαγδαληνή του Παναγιώτη

Μάλλιαρης Σίμων του Νικολάου

Μπουραντάς Γεώργιος του Παρασκευά

Μυλωνάς Γεώργιος του Νικολάου

Παναγούλιας Γεώργιος του Νικολάου

Παπαδόπουλος Αθανάσιος του Διονυσίου

Πρέκα-Νικολοπούλου Ανδρονίκη (Νίκη) του Σάββα

Ρηγάτου Ελένη του Νικολάου

Σταματάτος Αναστάσιος του Νικολάου

Τσιμάρας Παναγιώτης του Ευσταθίου

Φλίγκου Μαρία του Θεοδώρου

 

Εκλογική Περιφέρεια Τραγανού

            (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

 

Γεωργόπουλος Νικόλαος του Χρήστου

Κολοτούρος Αντώνιος του Βασιλείου

Λέντερη Ζωή του Χαραλάμπους

Μάινα Μαρία του Ιωάννου

Μαραγκού Βασιλική του Παναγιώτη

Πασσια-Γαλάνη Σμαράγδα  του Δημητρίου

Σολωμού – Τσάκωνα Αικατερίνη του Νίκου

Τσάκωνας Αντώνιος του Κωνσταντίνου

 

 

 

Share