Οι υποψηφιότητες του συνδυασμού "ΑΝΑΓΕΝΕΣΙΣ"

Τρί, 05/07/2019 - 14:00

ΜΕ  ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΤΟΥ ΤΣΕΡΝΩΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΠΡΟΗΛΘΕ Η ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΟΜΟΥ ΜΑΣ, ΜΕ  ΧΡΩΜΑ ΤΟ ΠΟΡΦΥΡΟ ΤΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΗΜΑΙΑΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΜΑΣ, ΛΕΥΚΟ και  ΜΠΛΕ.ΚΑΤΩΘΕΝ ΑΥΤΟΥ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ: <<ΑΝΑΓΕΝΕΣΙΣ>> KAI   <<ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΠΥΡΓΟΥ>>  ΟΠΩΣ ΚΑΤΩΤΕΡΩ.

ΚΑΙ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ :

 

ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡAΛΑΜΠΟΣ(ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ  ΔΗΜΑΡΧΟΣ  ΠΥΡΓΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΩΛΑΚΟΣ

1)      ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ    (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

2)      ΤΖΑΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ        (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΡΔΑΝΟΥ

1)      ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ    (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

2)      ΣΙΜΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                 (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

3)      ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(ΤΖΙΟΒΑΝΙ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ

1)      ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

2)      ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

3)      ΒΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

4)      ΒΑΣΙΛΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

5)      ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

6)      ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

7)      ΚΟΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

8)      ΚΟΥΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

9)      ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

10)  ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

11)  ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

12)  ΛΙΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

13)  ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

14)  ΜΗΛΙΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

15)  ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

16)  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

17)  ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

18)  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

19)  ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

20)  ΣΙΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

21)  ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

22)  ΧΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

23)  ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΩΛΕΝΗΣ

1)      ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

2)      ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

3)      ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

4)      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

5)      ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

6)      ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  (υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος)

Share