Πρόγραμμα και μεταδόσεις TV: Champions League - Europa League - EuroLeague μπάσκετ

Δευ, 11/04/2019 - 14:30

Συνέχεια στη δράση για το Champions League ποδοσφαίρου αυτή την εβδομάδα με την 4η αγωνιστική στους Ομίλους. Το ίδιο και για το Europa League. Ενώ υπάρχει κι η 7η αγωνιστική της φετινής EuroLeague μπάσκετ. 

* Πρόγραμμα και μεταδόσεις: 

Champions League ποδόσφαιρο 

Τρίτη 5 Νοεμβρίου 

COSMOTE SPORT 2HD

22.00 Λίβερπουλ-Γκενκ, 5ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 3HD

22.00 Ντόρτμουντ-Ίντερ, 6ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 4HD

22.00 Τσέλσι-Άγιαξ, 8ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 5HD

19.55 Μπαρτσελόνα-Σλάβια Πράγας, 6ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 7HD

22.00 Νάπολι-Σάλτσμπουργκ, 5ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 8HD

22.00 Λιόν-Μπενφίκα, 7ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 9HD

19.55 Ζενίτ-Λειψία,7ος Όμιλος

22.00 Βαλένθια-Λιλ, 8ος Όμιλος 

Τετάρτη 6 Νοεμβρίου 

COSMOTE SPORT 2HD

19.55 Μπάγερν Μονάχου - Ολυμπιακός, 2ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 3HD

22.00 Ερυθρός Αστέρας-Τότεναμ, 2ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 4HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Γαλατάσαραϊ, 1ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 5HD

19.55 Λοκομοτίβ Μόσχας-Γιουβέντους, 4ος Όμιλος

22.00 Αταλάντα-Μάντσεστερ Σίτι, 3ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 7HD

22.00 Λεβερκούζεν-Ατλέτικο Μαδρίτης, 4ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 8HD

22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Μπριζ, 1ος Όμιλος

COSMOTE SPORT 9HD

22.00 Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Σαχτάρ Ντόνετσκ, 3ος Όμιλος 

EuroLeague μπάσκετ 

Πέμπτη 7 Νοεμβρίου 

19:00: Ζενίτ-Χίμκι (Novasports 1HD)

20:00: Ερυθρός Αστέρας-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports 4HD)

21:00: Ολυμπιακός - Αναντόλου Εφές (Novasports 2HD)

21:05: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports 3HD)

21:45: Αρμάνι-Μπασκόνια (Novasports 1HD)

Παρασκευή 8 Νοεμβρίου 

19:45: Φενερμπαχτσέ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports 3HD)

20:00: Ζάλγκιρις-Μπαρτσελόνα (Novasports 5HD)

21:30: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ –Βαλένθια (Novasports 1HD)

21:45: Βιλερμπάν - ΤΣΣΚΑ (Novasports 3HD) 

Europa League ποδόσφαιρο 

Τετάρτη 6 Νοεμβρίου

COSMOTE SPORT 3HD

17.50 Βιτόρια Γκιμαράες-Άρσεναλ, 6ος Όμιλος 

Πέμπτη 7 Νοεμβρίου (τηλεοπτικές μεταδόσεις)

Όμιλος Παιχνίδι Ώρα Κανάλι

1ος ΑΠΟΕΛ-Καραμπάγ 19.55 COSMOTE SPORT 2HD
1ος Ντουντελάνζ-Σεβίλλη 19.55 COSMOTE SPORT 7HD
2ος Κοπεγχάγη-Ντινάμο Κιέβου 19.55 COSMOTE SPORT 9HD
3ος Βασιλεία-Χετάφε 19.55 COSMOTE SPORT 8HD
5ος Λάτσιο-Σέλτικ 19.55 COSMOTE SPORT 5HD
6ος Σταντάρ Λιέγης-Άιντραχτ Φρανκφούρτης 19.55 COSMOTE SPORT 3HD
7ος Ρέιντζερς-Πόρτο 22.00 COSMOTE SPORT 4HD
7ος Φέγενορντ-Γιανγκ Μπόις 22.00 COSMOTE SPORT 9HD
8ος Εσπανιόλ-Λουντογκόρετς 22.00 COSMOTE SPORT 8HD
10ος Γκλάντμπαχ-Ρόμα 22.00 COSMOTE SPORT 3HD
11ος Γουλβς-Σλόβαν Μπρατισλάβας 22.00 COSMOTE SPORT 5HD
11ος Μπράγκα-Μπεσίκτας 22.00 COSMOTE SPORT 7HD
12ος Αστάνα-Άλκμααρ 17.50 COSMOTE SPORT 9HD
12ος Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Παρτίζαν 22.00 COSMOTE SPORT 2HD

Share