Πρόγραμμα και μεταδόσεις TV: Champions League - Europa League - EuroLeague μπάσκετ

Δευ, 12/09/2019 - 20:46

Συνέχεια στη δράση, για το Champions League ποδοσφαίρου αυτή την εβδομάδα με την 6η αγωνιστική (τελευταία) στους Ομίλους.

Επίσης για την 6η (επίσης, τελευταία) στους Ομίλους και για το Europa League.

Ενώ μέσα στην εβδομάδα υπάρχει και η 13η αγωνιστική της φετινής EuroLeague μπάσκετ. 

* Πρόγραμμα και μεταδόσεις: 

Champions League ποδόσφαιρο 

Τρίτη 10/12

19.55 Σάλτσμπουργκ-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Νάπολι-Γκενκ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Ίντερ-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Ντόρτμουντ-Σλάβια Πράγας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Λιόν-Λειψία, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μπενφίκα-Ζενίτ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Άγιαξ-Βαλένθια, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Τσέλσι-Λιλ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD 

Τετάρτη 11/12

19.55 Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.55 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Αταλάντα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Ολυμπιακός –Ερυθρός Αστέρας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT 2HD

22.00 Μπάγερν Μονάχου-Τότεναμ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπριζ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Γαλατάσαραϊ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Λεβερκούζεν-Γιουβέντους, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λοκομοτίβ Μόσχας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD 

Europa League ποδόσφαιρο 

Πέμπτη 12/12  (τηλεοπτικές μεταδόσεις)

19.55 ΑΠΟΕΛ-Σεβίλη, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.55 Σταντάρ Λιέγης-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.55 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βιτόρια Γκιμαράες, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.55 Χετάφε-Κράσνονταρ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Κοπεγχάγη-Μάλμε, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Κλουζ-Σέλτικ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.55 Ρεν-Λάτσιο, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άλκμααρ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 12ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Πόρτο-Φέγενορντ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ρέιντζερς-Γιανγκ Μπόις, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Ρόμα-ΒΑΚ Πέλετς, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Γκλάντμπαχ-Μπασακσεχίρ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Λουντογκόρετς-Φερεντσβάρος, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Γουλβς-Μπεσίκτας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 11ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 13/12

13.00 Λίντσερ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος, μαγνητοσκ. COSMOTE SPORT2HD (διεξαγωγή 12.12, 19:55)

14.00 Βόλφσμπουργκ-Σεντ Ετιέν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος, μαγνητοσκ. COSMOTE SPORT3HD (διεξαγωγή 12.12, 22:00) 

Ευρωλίγκα Μπάσκετ - 13η αγωνιστική 

Πέμπτη 12/12

19:00: Χίμκι-Άλμπα Βερολίνου (Novasports 5HD)

19:45: Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφες (Novasports 3HD)

20:00: Ερυθρός Αστέρας-Μπασκόνια (Novasports 4HD)

21:05: Μακάμπι Τελ Αβίβ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports 1HD)

22:00: Ρεάλ Μαδρίτης - Ολυμπιακός (Novasports2HD) 

Παρασκευή 13/12

20:00: Ζάλγκιρις Κάουνας-Βαλένθια (Novasports 5HD)

21:30: Μπάγερν Μονάχου-Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης (Novasports 4HD)

21:45: Βιλερμπάν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 3HD)

22:00: Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports 1HD)

Share