Προκριματικά Euro 2020 και EuroLeague: Πρόγραμμα και μεταδόσεις TV

Τετ, 10/09/2019 - 16:03

Αυτή την εβδομάδα (από την Πέμπτη και μέχρι την προσεχή Τρίτη 15/10) σε ότι αφορά το Ευρωπαικό ποδόσφαιρο υπάρχουν στο πρόγραμμα τα ματς της 7ης και της 8ης αγωνιστικής των Ομίλων για τα προκριματικά του ΕΥΡΩ 2020 Εθνικών ομάδων. Και για το λόγο αυτό διακόπτονται τα εθνικά πρωταθλήματα.

Ενώ για το Ευρωπαικό μπάσκετ, υπάρχει η 2η αγωνιστική της Ευρωλίγκα.

Πρόγραμμα και μεταδόσεις

EuroLeague μπάσκετ

Πέμπτη 10 Οκτωβρίου 

20.00 Ερυθρός Αστέρας - Φενέρμπαχτσε (Novasports 3HD)

20:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports 4HD)

21:45 Βιλερμπάν - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports 1HD)

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports 2HD)

Παρασκευή 11 Οκτωβρίου 

20:00 Χίμκι-Μπασκόνια (Novasports5HD)

20:00 Ζενίτ-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)

20:30 Αναντόλου Εφές-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)

21:30 Ολυμπιακός Βαλένθια (Novasports 2HD)

21:45 Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)

Προκριματικά Euro 2020 ποδοσφαίρου

Πέμπτη 10 Οκτωβρίου 

COSMOTE Sport 1HD

19.00 Λευκορωσία-Εσθονία

21.45 Ολλανδία-Βόρειος Ιρλανδία 

COSMOTE Sport 2HD

17.00 Καζακστάν-Κύπρος

21.45 Κροατία-Ουγγαρία

23.45 Λευκορωσία-Εσθονία 

COSMOTE Sport 3HD

21.45 Ρωσία-Σκωτία

23.45 Ολλανδία-Βόρειος Ιρλανδία  

COSMOTE Sport 5HD

21.45 Σλοβακία-Ουαλία

COSMOTE Sport 7HD

21.45 Βέλγιο-Σαν Μαρίνο

COSMOTE Sport 8HD

21.45 Αυστρία-Ισραήλ

COSMOTE Sport 9HD

21.45 Λετονία-Πολωνία

Παρασκευή 11 Οκτωβρίου

COSMOTE Sport 1HD

21.45 Τσεχία-Αγγλία 

COSMOTE Sport 2HD

21.45 Ισλανδία-Γαλλία 

COSMOTE Sport 3HD

21.45 Τουρκία-Αλβανία 

COSMOTE Sport 7HD

21.45 Πορτογαλία-Λουξεμβούργο 

COSMOTE Sport 8HD

21.45 Μαυροβούνιο-Βουλγαρία 

COSMOTE Sport 9HD

21.45 Ουκρανία-Λιθουανία 

Σάββατο 12 Οκτωβρίου 

COSMOTE Sport 1HD

21.45 Ιταλία - Ελλάδα, και OPEN TV 

COSMOTE Sport 2HD

16.00 Γεωργία-Ιρλανδία

19.00 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Φινλανδία

21.45 Λίχτενσταϊν-Αρμενία 

COSMOTE Sport 3HD

19.00 Δανία-Ελβετία

21.45 Νορβηγία-Ισπανία 

COSMOTE Sport 7HD

19.00 Νησιά Φερόε-Ρουμανία

21.45 Μάλτα-Σουηδία 

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

COSMOTE Sport1HD

19.00 Κύπρος-Ρωσία

21.45 Εσθονία-Γερμανία 

COSMOTE Sport2HD

16.00 Καζακστάν-Βέλγιο

19.00 Λευκορωσία-Ολλανδία

21.45 Ουαλία-Κροατία 

COSMOTE Sport3HD

19.00 Σκωτία-Σαν Μαρίνο

21.45 Σλοβενία-Αυστρία

23.45 Εσθονία-Γερμανία 

COSMOTE Sport7HD

19.00 Ουγγαρία-Αζερμπαϊτζάν 

Δευτέρα 14 Οκτωβρίου 

COSMOTE Sport 2HD

21.45 Βουλγαρία-Αγγλία

COSMOTE Sport 3HD

21.45 Γαλλία-Τουρκία

COSMOTE Sport 4HD

21.45 Μολδαβία-Αλβανία

COSMOTE Sport 6HD

21.45 Ουκρανία-Πορτογαλία 

COSMOTE Sport 7HD

21.45 Λιθουανία-Σερβία 

COSMOTE Sport 8HD

21.45 Κόσοβο-Μαυροβούνιο 

COSMOTE Sport 9HD

21.45 Ισλανδία-Ανδόρα 

Τρίτη 15 Οκτωβρίου

COSMOTE Sport 1HD

21.45 Ελλάδα - Βοσνία Ερζεγοβίνηκαι OPEN TV 

COSMOTE Sport 2HD

19.00 Φινλανδία-Αρμενία

21.45 Λίχτενσταϊν-Ιταλία 

COSMOTE Sport 3HD

21.45 Σουηδία-Ισπανία

COSMOTE Sport 6HD

21.45 Ελβετία-Ιρλανδία 

COSMOTE Sport 7HD

21.45 Ρουμανία-Νορβηγία 

COSMOTE Sport 8HD

21.45 Ισραήλ-Λετονία 

COSMOTE Sport 9HD

21.45 Γιβραλτάρ-Γεωργία 

Share