Γράφει ο Γρηγόρης Καπερώνης
Μια ακόμη μοναδική live εμφάνιση παρακολουθήσαμε την Παρασκευή στο L’Opera bistroteca, με πρωταγωνιστή τον Βαγγέλη Κακουλάκη. Όπως αναμενόταν ο γνωστός τραγουδιστής έδωσε το δικό του recital, ερμηνεύοντας τα τραγούδια που αγαπήσαμε.
Οι καλλιτέχνης έκανε μια όμορφη εισαγωγή εντυπωσιάζοντας το κοινό που ήρθε να τον παρακολουθήσει, ενώ χαρακτηριστικό της βραδιάς ήταν οι ευχάριστες εκδηλώσεις απ τον κόσμο. Ένα όμορφο στοιχείο της βραδιάς ήταν η παρεμβάσεις του πριν από κάποια κομμάτια με περιγραφικό τρόπο.
Μέχρι το επόμενο live στο L’Opera, δείτε τις φωτογραφίες της βραδιάς απ τον Ανδρέα Καραγιαννάκη …