Συνεχίζονται οι επαφές με επιχειρηματίες του νομού, απο την διοίκηση του Πανηλειακού, για οικονομική στήριξη της ομάδας. Ήδη αρκετές επιχειρήσεις έχουν ανανεώσει τις διαφημιστικές τους ταμπέλες εντός του γηπέδου ενώ και μέσα στην εβδομάδα αυτή, αναμένονται 4-5 ακόμα ταμπέλες απο επιχειρηματίες του νομού.
Περίπου 30 επιχειρηματίες μέχρι στιγμής έχουν συμφωνήσει για διαφημιστικές ταμπέλες με την ΠΑΕ Πανηλειακός.
Οι επιχειρηματίες που θέλουν να διαφημιστούν μέσα απο την ΠΑΕ Πανηλειακός μπορούν να επικοινωνούν με την διοίκηση της ΠΑΕ στα γραφεία της ομάδας (Κολοκοτρώνη 1, Πύργος) και στο τηλέφωνο 26210 34649 καθώς και με την υπεύθυνη επικοινωνίας και marketing κ. Μίτσα Αμπατζή (e mail: abatzi.mitsa@gmail.com και τηλ. 6939 137491).
Μερικές απο την επιχειρήσεις του νομού που έχουν δημιουργήσει ήδη διαφημιστικές ταμπέλες.