Σε μία μοναδική συναυλία που στις 10 Αυγούστου θα γίνει στην Μαρίνα του Κατακόλου οι κάτοικοι της περιοχής θα έχουν την δυνατότητα να απολαύσουν μία μοναδική συνάντηση, αυτή της επαγγελματικής κουλτούρας στο τραγούδι με την αγάπη για μουσική δημιουργία.
Η Δόμνα Κουντούρη μία έξοχη ερμηνεύτρια με πολύ σπουδαίες μουσικές συνεργασίες και καθιερωμένη στο χώρο του πενταγράμμου, θα συντονίσει τις φωνητικές και δημιουργικές της ικανότητες με την ορχήστρα τα «Χρώματα της Ήλιδας» που εδώ και πολλά χρόνια έχουν δημιουργήσει ένα μουσικό πολιτισμό στην Ηλεία και όχι μόνο, που έχει ως βασικό συστατικό την αγάπη για την μουσική που εκδηλώνεται με ένα ξεχωριστό επαγγελματικό τρόπο.
Η κοινή μουσική παρουσία της Δόμνα Κουντούρη με τα «Χρώματα της Ήλιδας» αποτελεί ένα τέτοιο σημαντικό γεγονός αφού για πρώτη φορά ένας επαγγελματίας της μουσικής βαδίζει μουσικά με ένα γκρούπ που μέχρι σήμερα κυριαρχείται κυρίως από την αγάπη του για την μουσική και όχι από την αγωνία για την επαγγελματική του εξέλιξη.
Της «Καληνύχτας τα φιλιά» που θα παρουσιαστούν σε αυτή τη ξεχωριστή συνάντηση είναι ένα πολιτιστικό γεγονός που θα δώσει διαφορετικό χρώμα στην περιοχή και θα έχουν την δυνατότητα να την παρακολουθήσουν όλοι αφού η κοινωνική ευαισθησία των ανθρώπων του ileiapost.gr φρόντισε ώστε η είσοδος είναι ελεύθερη για όλους .