Η χρηστή διαχείριση καθώς και η διαρκής αύξηση της παραγωγής του ασφαλιστικού γραφείου της Κωνσταντίνας Κεντηστού-Τζαβάρα, υπογραμμίστηκε στη διάρκεια της εκδήλωσης για την κοπή της πίτας στο χώρο που συστεγάζεται με το ΚΤΕΛ Πύργου.
Η κοπή της πίτας έγινε από τον Περιφερειακό Διευθυντή της «Ευρωπαϊκής Πίστης» κ. Γιάννη Σκάρπα ο οποίος συνεχάρη την υπεύθυνη του γραφείου κ. Κων/να Κεντηστού-Τζαβάρα, λέγοντας χαρακτηριστικά πως είναι από τα ελάχιστα γραφεία στην Ελλάδα που πληρώνει με μετρητά και στην ώρα τους.
Για το λόγο αυτό , συνέχισε ο κ. Σκάρπας , η εταιρεία όπως κάθε χρόνο θα φροντίσει να στείλει στο γραφείο συγχαρητήρια επιστολή καθώς κι ένα γενναίο μπόνους.
Ανάφερε επίσης ότι η επιλογή των συνεργατών του γραφείου είναι εξαιρετική και διέκρινε στα πρόσωπά τους μια διαχρονική και υγιή συνεργασία, ενώ συγχρόνως κάλεσε τους συνεργάτες και τον υπεύθυνο εκπαίδευσης της ομάδας κ. Σπ. Τζαβάρα , να παραβρεθούν σε μια σημαντική εκπαιδευτική συνάντηση για πολύ εξειδικευμένα προϊόντα, που θα γίνει στην Καλαμάτα.
Ο κ. Τζαβάρας αποδέχτηκε την πρόσκληση , καθώς και το στόχο για διπλασιασμό της παραγωγής που έθεσε ο κ. Γ. Σκαρπας.
Κατά την κοπή της πίτας που ακολούθησε το φλουρί κέρδισε η συνεργάτης του γραφείου κ. Ελένη Λυκούδη, με αντίτιμο ένα…τραπέζωμα από τον Περιφερειακό Δ/ντη της «Ευρωπαϊκής Πίστης».
Κ.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ