Χριστούγεννα χωρίς ποιήματα, χορό και τραγούδι δεν γίνετε! Τα παιδάκια του παιδικού σταθμού “Ρήγας” έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό το Σάββατο το απόγευμα στην αίθουσα του θεάτρου “Απόλλων” στον Πύργο. Με την καθοδήγηση των δασκάλων τους αποθεώθηκαν από τους γονείς,συγγενείς και φίλους που παρευρέθηκαν εκεί για να καμαρώσουν τα παιδιά. Η εκδήλωση ξεκίνησε από τον κ.Ρήγα καλωσορίζοντας όλους τους παρευρισκόμενους και συγχαίροντας το προσωπικό του παιδικού σταθμού για την άριστη συνεργασία αλλά και τους μικρούς πρωταγωνιστές για την προσπάθειά τους στην εκδήλωση και ευχές για καλές γιορτές και καλή χρονιά. “Δώρα για τον Αι Βασίλη”, “Τα Hi- Tech Χριστούγεννα του Αι Βασίλη”, “Θεία Γέννηση – Το Κρυμμένο Αστέρι”, “Άγιος Βασίλης Αγνοείται”, “Μεγάλα αυτιά, Μεγάλη καρδιά” ήταν οι παραστάσεις που έδωσαν οι μικροί πρωταγωνιστές και καταχειροκροτήθηκαν από όλους.
Εμείς και οι συνεργάτες μας αποθηκεύουμε ή/και έχουμε πρόσβαση σε πληροφορίες σε μια συσκευή, όπως cookies και επεξεργαζόμαστε προσωπικά δεδομένα, όπως μοναδικά αναγνωριστικά και τυπικές πληροφορίες που αποστέλλονται από μια συσκευή για εξατομικευμένες διαφημίσεις και περιεχόμενο, μέτρηση διαφημίσεων και περιεχομένου, καθώς και απόψεις του κοινού για την ανάπτυξη και βελτίωση προϊόντων.
Με την άδειά σας, εμείς και οι συνεργάτες μας ενδέχεται να χρησιμοποιήσουμε ακριβή δεδομένα γεωγραφικής τοποθεσίας και ταυτοποίησης μέσω σάρωσης συσκευών. Μπορείτε να κάνετε κλικ για να συναινέσετε στην επεξεργασία από εμάς και τους συνεργάτες μας όπως περιγράφεται παραπάνω. Εναλλακτικά, μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε πιο λεπτομερείς πληροφορίες και να αλλάξετε τις προτιμήσεις σας πριν συναινέσετε ή να αρνηθείτε να συναινέσετε. Λάβετε υπόψη ότι κάποια επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων ενδέχεται να μην απαιτεί τη συγκατάθεσή σας, αλλά έχετε το δικαίωμα να αρνηθείτε αυτήν την επεξεργασία. Οι προτιμήσεις σας θα ισχύουν μόνο για αυτόν τον ιστότοπο. Μπορείτε πάντα να αλλάξετε τις προτιμήσεις σας επιστρέφοντας σε αυτόν τον ιστότοπο ή επισκεπτόμενοι την πολιτική απορρήτου μας.