Με μεγάλη επιτυχία συνεχίζεται το χριστουγεννιάτικο bazaar του Χαμόγελου του παιδιού. Ο συνεδριακός χώρος της ΠΕ Ηλείας έχει γεμίσει με όμορφες δημιουργίες ενω πλήθος κόσμου επισκέπτεται καθημερινά τον χώρο.
Το bazaar θα διαρκέσει έως την Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012 ενω μέχρι τότε οι ώρες λειτουργίας είναι καθημερινά από 9:00-21:00.
Οι εθελόντριες του οργανισμού, στην προσπάθεια τους να ενισχύσουν οικονομικά το έργο του, έφτιαξαν με πολύ μεράκι και αγάπη διάφορα χειροτεχνήματα !!!!
Ενισχύστε και εσείς το έργο του Χαμόγελου του Παιδιού, φέτος τα Χριστούγεννα, αγοράζοντας τα Δώρα για εσάς, την οικογένειας και τους φίλους σας!