Πραγματοποιήθηκε σήμερα Σάββατο 15/12/2012, στις 13:30 η κλήρωση στο Σ.Μ. ΤΕΡΖΗΣ στην οδό ΡΗΓΑ ΦΕΡΡΑΙΟΥ 59 στον Πύργο για τις 10 δωροεπιταγές συνολικής αξίας 200 ευρώ (10Χ20ευρώ).
Οι δωροεπιταγές είναι μια προσφορά των Σούπερ Μάρκετ ΤΕΡΖΗΣ μέσω της ηλεκτρονικής ενημερωτικής ιστοσελίδας ΗΛΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ.
Η συμμετοχή ήταν πολύ μεγάλη με τον τελικό αριθμό των συμμετοχών να ξεπερνά τις 1.200 συμμετοχές!! Πολλοί συμμετέχοντες έστειλαν πάνω από 1 email-συμμετοχή για τον διαγωνισμό, ώστε να έχουν περισσότερες πιθανότητες να κερδίσουν μια δωροεπιταγή
Υπενθυμίζουμε ότι η κάθε δωροεπιταγή δίνει την δυνατότητα στον κάτοχό της να ψωνίζει προϊόντα, σε όλους τους κλάδους (μαναβική, χαρτικά, προϊόντα ψυγείου κτλ) στα S.M. ΤΕΡΖΗΣ από 17/12/2012 – 31/12/2012. Ο κάτοχος της μπορεί να αγοράσει προϊόντα ίσης ή μεγαλύτερης αξίας και δίνοντας την δωροεπιταγή να μειώνεται το ποσό πληρωμής.
Τα ονόματα των τυχερών που κερδίζουν τις δωροεπιταγές που θα ενημερωθούν τηλεφωνικά για την παραλαβή ή αποστολή των δωροεπιταγών είναι:
1. ΑΛΤΑΝΗ Π. ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
2. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
3. ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΜΑΜΜΟΥ ΣΟΦΙΑ
5. ΜΠΕΒΟΥΔΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
6. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ
7. ΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8. ΤΣΙΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9. ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
10. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
Ευχαριστούμε όλους τους συμμετέχοντες!
*Οι δωροεπιταγές δεν ανταλλάσσονται με χρηματικό ποσό
* Μια δωροεπιταγή ανά άτομο