Άλλο ένα νεαρό παιδί, μόλις 20 χρονών «έφυγε» τόσο γρήγορα. Ο 20χρονος Δημήτρης Τραγουστής, έχασε τη μάχη με τη ζωή χτες (Τετάρτη) το απόγευμα που έδινε εδώ και λίγες μέρες.
Είχε τραυματιστεί σοβαρά στο κεφάλι σε τροχαίο με τη μηχανή του στην περιοχή του Καταραχίου και είχε μεταφερθεί στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο του Ρίου.
Η είδηση για τον χαμό του 20χρονου διαδόθηκε ταχύτητα στον Πύργο και στην γύρω περιοχή καθώς ήταν πολύ γνωστός και η οικογένειά του πολύ αγαπητή.
Πλήθος κόσμου, φίλοι και γνωστοί του νέου και της οικογένειας κατέκλισαν την οικία του για να πούν το τελευταίο αντίο στον Δημήτρη που έφυγε τόσο άδικα και τόσο γρήγορα από τη ζωή.
Σήμερα θα οδηγηθεί στην τελευταία του κατοικία.