Οι πρωταθλητές της Α1 Ηλείας παίκτες του ΠΑΟΒ στη σημερινή πέμπτη αγωνιστική του «μίνι» πρωταθλήματος της ΕΠΟ, σφράγισαν τη μεγάλη άνοδο στην Γ΄ Eθνική!
Αφού επικράτησαν στην Πάτρα με 1-3 επί της Αναγέννησης.
Περισσότερα σε λίγο
Σκόρερς, ο Καπατσούλιας (στο 62′ σουτ, και στο 75′ πέναλτι), και ο Μπισμπάρδης στο 80′ ενώ οι γηπεδούχοι μείωσαν στο 87′ με το Σπανό (0-0 ήταν το ημίχρονο)
ΠΑΟΒ:Τσάκωνας, Πολίτης, Παναγόπουλος, Καραχάλιος, Βραχνής, Τσουκαλάς, Μπισμπάρδης, Δημητρόπουλος (70′ Νικολετάκης), Καπατσούλιας, Γούρμος (79′ Χαματάι Ολ), Βαρβαρέσος (59′ Σαρανταυγάς)