ΠΥΡΓΟΣ – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣΤΡΟ) 12:45 14:15
15:30 17:15 18:45
ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣΤΡΟ) – ΠΥΡΓΟΣ 13:15 14:45
16:00 17:45 19:15
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΤΑΚΟΛΟ 06:50 09:30 11:00 12:45
14:15 15:30 17:15 18:45 20:30
ΚΑΤΑΚΟΛΟ – ΠΥΡΓΟΣ 07:15 10:15 11:45 13:30
15:00 16:15 18:00 19:30 21:10
:ΠΥΡΓΟΣ – ΣΠΙΑΝΤΖΑ 07:05* 13:40* 15:30 17:00*
19:15 (* ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΟ, επιστροφή από Καβούρι)
ΣΠΙΑΝΤΖΑ – ΠΥΡΓΟΣ 07:30 14:15 16:00 17:15
19:45
Όλα τα δρομολόγια περνάνε από ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ
ΠΥΡΓΟΣ – ΒΟΥΝΑΡΓΟ 06:20 07:05* 08:45 11:25*
14:30
ΒΟΥΝΑΡΓΟ- ΠΥΡΓΟΣ 06:35 07:35 09:10 12:00
15:00
ΠΥΡΓΟΣ-ΕΛΑΙΩΝΑΣ 07:10 10:30 12:20 14:30
ΕΛΑΙΩΝΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 07:30 10:50 12:50 14:50
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΟΛΙΡΙ-ΛΑΜΠΕΤΙ 07:35 09:00 11:20
13:30
ΠΥΡΓΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 08:15 11:00 13:15 21:15
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΥΡΓΟΣ – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣΤΡΟ) 12:45 14:15
15:30 17:15 18:45
ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣΤΡΟ) – ΠΥΡΓΟΣ 13:15 14:45
16:00 17:45 19:15
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΤΑΚΟΛΟ 06:50 09:30 11:00 12:45
14:15 15:30 17:15 18:45 20:30
ΚΑΤΑΚΟΛΟ – ΠΥΡΓΟΣ 07:15 10:15 11:45 13:30
15:00 16:15 18:00 19:30 21:10
ΠΥΡΓΟΣ – ΣΠΙΑΝΤΖΑ 15:30 17:00* 19:15
(*ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΟ , επιστροφή από Καβούρι)