Τρίτη αγωνιστική το προσεχές Σαββατοκύριακο για το τοπικό πρωτάθλημα με αρκετούς αγώνες να έχουν ενδιαφέρον. Ο Κένταυρος Μαγούλας υποδέχεται τη Δόξα Ν. Μανωλάδας, ενώ η Προοδευτική υποδέχεται στη Μανωλάδα την ομάδα του Ξενοφών. Αναλυτικά οι αγώνες έχουν ώς εξής:
Α1 Κατηγορία Βέρροιος
Σάββατο 16:30
ΔΑΦΝΗ ΑΝΔΡ. – ΑΛΦΕΙΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, βοηθοί ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ, ΝΤΑΒΑΡΗΣ)
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΓ. – ΔΟΞΑ Ν. ΜΑΝ/ΔΑΣ (ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ, βοηθοί ΠΗΤΤΑΣ, ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή 16:30
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΟΥΝ. – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΕΧ. (ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α., βοηθοί ΑΒΔΑΛΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.)
ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧ. (ΚΥΡΙΑΖΗΣ, βοηθοί ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ, ΛΙΑΓΚΟΥΡΑΣ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓ. (ΚΟΥΡΤΗΣ, βοηθοί ΚΟΤΤΑΣ, ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΞΕΝΟΦΩΝ (ΚΟΥΛΗΣ, βοηθοί ΔΟΥΛΑΒΕΡΗΣ, ΛΑΖΑΡΗΣ Κ.)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΙΜ. (ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, βοηθοί ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ (ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ, βοηθοί ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Α2 Κατηγορία
Σάββατο 16:30
ΑΡΗΣ ΣΤΡΕΦΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ (ΓΟΥΡΓΟΥΡΑΣ, βοηθοί ΠΛΕΣΣΑΣ, ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ)
ΠΑΟ ΚΑΚΟΒΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΒΑΡΙ (ΚΟΥΡΤΗΣ, βοηθοί ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΠΟ ΚΟΥΡΤΕΣΙΟΥ – ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ (ΛΑΖΑΡΗΣ Κ.,βοηθοί ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ, ΠΟΠΟΡΗΣ)
Κυριακή 16:30
ΠΕΛΟΨ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛ. (ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ, βοηθοί ΠΟΠΟΡΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΗΣ)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒ. – ΑΟ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ (ΠΗΤΤΑΣ, βοηθοί ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ, ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ)
ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ Π. (ΣΙΑΧΑΜΗ, βοηθοί ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ, ΜΠΟΥΡΟΣ)
Ν. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΥΝΕΙΚΩΝ – ΑΕΚ (ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, βοηθοί ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ – Λ. ΑΣΤΗΡ ΣΚ. (ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ, βοηθοί ΚΑΡΑΛΗΣ, ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ)
Β’ Κατηγορία
Σάββατο 16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡ. – ΗΡΑΚΛΗΣ Π. (ΚΟΤΤΑΣ, βοηθοί ΛΙΑΠΗΣ, ΒΛΑΧΟΣ)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΟΥΜ. – ΑΡΗΣ ΛΑΝΘΙ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, βοηθοί ΑΒΔΑΛΑΣ Δ., ΛΑΖΑΡΗΣ Α.)
ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛ. (ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ, βοηθοί ΛΙΓΚΟΥΡΑΣ, ΚΟΙΛΙΟΜΕΝΙΑΤΗΣ)
ΜΥΡΣΙΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Μ. (ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ, βοηθοί ΞΥΔΟΥΣ, ΜΠΟΥΡΟΣ)
Ν. ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΤΣ. – ΗΛΕΙΑΚΟΣ ΒΑΡΘ. (ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, βοηθοί ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ, ΣΦΥΡΗΣ Ν.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΒΑΣ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛ. (ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, βοηθοί ΣΙΔΕΡΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ)
ΕΛΠΙΔΑ ΒΑΡΘ. – ΔΟΞΑ ΑΓ. ΜΑΥΡΑΣ (ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, βοηθοί ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ, ΣΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ)
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΩΤΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ, βοηθοί ΣΙΑΧΑΜΗ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΡΔ. (ΓΚΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ, βοηθοί ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΗΣ)
Κυριακή 11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΑΛ. – ΑΕΤΟΣ ΑΛΠΟΧ. (ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, βοηθοί ΜΑΥΡΟΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΤΑΒΑΡΗΣ Ε.)
Κυριακή 16:30
ΕΝΙΠΠΕΥΣ ΛΑΤΖ. – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν. ΦΙΓ. (ΜΑΡΑΘΙΑΣ, βοηθοί ΜΠΛΟΣΚΑΣ, ΣΦΥΡΗΣ)
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΥΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ, βοηθοί ΠΛΑΓΟΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Ν. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΣΤ. – ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ (ΠΛΕΣΣΑΣ, βοηθοί ΦΤΕΡΝΙΑΤΗΣ, ΤΣΙΟΜΗΤΑΣ)
ΕΡΜΗΣ ΠΛ. – ΝΕΔΑΣ (ΚΑΡΙΩΡΗΣ, βοηθοί ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΖΑΧ. – ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ (ΠΑΠΑΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, βοηθοί ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΡΗΣ ΞΥΛΟΚΕΡΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ (ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ, βοηθοί ΜΑΥΡΟΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΤΑΒΑΡΗΣ Α.)