Πρώτος ο Θανάσης Γιανναδάκης εξελέγη στις χθεσινές αρχαιρεσίες στο ΤΕΕ Δυτικής Ελλάδος (με ποσοστό 32%). Δεύτερη η παράταξη του Κώστα Χριστόπουλου (17%), τρίτη η παράταξη με επικεφαλής την Ουρανία Πάλμου (στηριζόμενη από την ΣΥΡΙΖΑ με ποσοστό 13%) και τέταρτη με 12% η Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών με επικεφαλής τον Παναγιώτη Τσώνη.
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Ψηφίσαντες:1792
Έγκυρα:1719
Άκυρα:38
Λευκά:35
1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 292
2 ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 31
3 Δ.Κ.Μ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ 217
4 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 114
5 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 555
6 ΕλΕΜ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ) 55
7 ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ (ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ)
230
8 ΚΙΝΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ (ΚΙ.Μ.Α.) 49
9 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 18
10 ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 110
11 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 31
12 ΣΟΛΩΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 17
ΣΥΝΟΛΟ ΕΓΚΥΡΩΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΩΝ: 1719
ΚΙΝΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ (ΚΙ.Μ.Α.)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
1 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 26
2 ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΟΘΩΝ 22
3 ΛΕΜΗΣ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16
4 ΜΑΡΚΕΖΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8
5 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 7
6 ΜΟΥΡΤΖΟΥΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14
7 ΠΟΡΦΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 10
8 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ 15
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4
2 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8
3 ΔΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7
4 ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12
5 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 3
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
1 ΑΛΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5
2 ΒΑΗ ΕΛΕΝΗ 24
3 ΔΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 8
4 ΚΛΟΥΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18
5 ΚΛΩΝΙΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5
6 ΚΟΝΤΟΜΙΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 8
7 ΚΟΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15
8 ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28
9 ΚΟΥΤΡΑΣ ΤΡΥΦΩΝ 12
10 ΛΕΖΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 5
11 ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
12 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5
13 ΝΙΚΗΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 8
14 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 10
15 ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
16 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 9
17 ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27
18 ΠΙΤΤΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 4
19 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 23
20 ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 11
21 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4
22 ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 5
23 ΤΣΟΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3
24 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12
2 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23
3 ΠΕΤΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 9
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
1 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23
2 ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 8
ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1 ΑΝΝΙΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ 6
2 ΜΑΝΕΝΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 4
3 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ -ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9
2 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
3 ΚΟΣΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 45
4 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0
5 ΚΟΥΡΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 14
6 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13
7 ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 20
8 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9
9 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17
10 ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΦΑΝΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ 21
11 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9
12 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
13 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12
14 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18
15 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6
16 ΡΑΜΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14
17 ΣΑΡΔΕΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14
18 ΤΣΟΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 29
19 ΦΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
20 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 18
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29
2 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20
3 ΜΠΟΣΝΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ 16
4 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13
ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2
2 ΛΙΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 13
3 ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 9
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 6
5 ΠΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10
6 ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
1 ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19
2 ΑΪΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 197
3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11
4 ΑΣΚΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) 29
5 ΑΥΓΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 79
6 ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 52
7 ΒΟΓΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 115
8 ΒΟΥΛΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37
9 ΓΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 113
10 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 294
11 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 11
12 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 74
13 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 77
14 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 144
15 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 106
16 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 132
17 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 134
18 ΚΕΚΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19
19 ΚΟΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16
20 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12
21 ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 34
22 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99
23 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 125
24 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 26
25 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14
26 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 15
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
27 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 28
28 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 87
29 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 88
30 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 89
31 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 73
32 ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 48
33 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 40
34 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 33
35 ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93
36 ΣΚΑΛΩΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 123
37 ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 136
38 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
39 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 53
40 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 39
41 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25
42 ΤΖΟΥΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 50
43 ΤΣΙΑΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 99
44 ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 43
45 ΦΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21
46 ΦΡΑΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 29
47 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 59
48 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21
2 ΛΙΒΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20
3 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 10
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 53
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 41
3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 60
4 ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 36
5 ΤΖΙΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 48
6 ΦΡΑΓΚΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 25
ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1 ΔΙΠΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 5
2 ΚΕΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18
3 ΜΠΕΡΙΑΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 18
ΕλΕΜ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
1 ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18
2 ΠΑΝΑΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7
4 ΠΗΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
5 ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 12
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1 ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 5
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
1 ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16
2 ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 12
3 ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 11
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
1 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15
2 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 35
3 ΒΕΡΓΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6
4 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12
5 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
6 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 9
7 ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 34
8 ΖΑΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16
9 ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 35
10 ΚΑΪΜΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 26
11 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11
12 ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 36
13 ΚΕΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 35
14 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9
15 ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29
16 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 8
17 ΛΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18
18 ΜΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 35
19 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 9
20 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 7
21 ΠΑΝΕΤΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 6
22 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 52
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4
24 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 49
25 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 70
26 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ 22
27 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12
28 ΠΗΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13
29 ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 43
30 ΡΕΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8
31 ΡΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31
32 ΣΚΑΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29
33 ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6
34 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 8
35 ΣΤΙΒΑΝΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡ 19
36 ΤΖΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 29
37 ΤΖΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21
38 ΦΑΛΛΙΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45
39 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 10
40 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6
41 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1 ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18
2 ΛΙΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29
3 ΜΟΘΩΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
1 ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17
2 ΔΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11
3 ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 14
ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 14
2 ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Δ.Κ.Μ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 19
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 16
3 ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15
4 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19
5 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18
6 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13
7 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14
8 ΚΙΟΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 31
9 ΚΟΛΙΟΚΟΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5
10 ΚΟΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 9
11 ΚΤΕΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 9
12 ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 25
13 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25
14 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14
15 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 43
16 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13
17 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4
18 ΣΩΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9
19 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10
20 ΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 66
21 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 8
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
1 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 43
ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1 ΜΙΝΕΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 31
2 ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26
3 ΤΡΑΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 51
ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ (ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12
2 ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24
3 ΒΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 8
4 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30
5 ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14
6 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22
7 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6
8 ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 15
9 ΔΕΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 9
10 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5
11 ΕΛΕΖΟΓΛΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ 14
12 ΚΑΚΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 15
13 ΚΑΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18
14 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 30
15 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11
16 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 8
17 ΚΟΡΟΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10
ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
18 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 29
19 ΜΑΛΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27
20 ΜΠΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15
21 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
22 ΠΑΓΑΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25
23 ΠΑΛΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 43
24 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 5
25 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 13
26 ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 12
27 ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10
28 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26
29 ΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14
30 ΡΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ 24
31 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11
32 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 29
33 ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 68
34 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17
35 ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23
36 ΣΧΙΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 28
37 ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9
38 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10
39 ΤΣΑΤΣΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 10
40 ΦΕΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21
41 ΧΑΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16
42 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 23
ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1 ΑΓΑΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13
2 ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 14
3 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 8
ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
1 ΒΡΥΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 22
2 ΖΗΣΗ ΤΑΤΙΑΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 13
3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
4 ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 15
5 ΡΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23
6 ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΑΝΝΑ 12
ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 26
2 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22
3 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 17
patranews.gr