Τα χειμερινά δρομολόγια Ν.Ηλείας από 16/9/2013 για τις Κατάκολο, Βούναργο, Ελαιώνα, Κολίρι, Λαμπέτι, Αγ. Ηλία έχουν ως εξής:
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΤΑΚΟΛΟ 07:05 09:00 11:15 14:00 16:45 20:15
ΚΑΤΑΚΟΛΟ – ΠΥΡΓΟΣ 07:35* 12:00 14:30 17:15 20:40
* Μέσω Γρανιτσεϊκων
ΠΥΡΓΟΣ ? ΚΑΤΑΡΑΧΙ/ΣΠΙΑΝΤΖΑ 07:05 13:40
ΠΥΡΓΟΣ – ΒΟΥΝΑΡΓΟ 07:05 08:45 11:20 13:30 14:30 18:15 21:00
ΒΟΥΝΑΡΓΟ- ΠΥΡΓΟΣ 07:45 09:15 12:00 15:00 18:45 21:20
ΠΥΡΓΟΣ-ΕΛΑΙΩΝΑΣ 07:10 11:00 14:35 18:15 21:00
ΕΛΑΙΩΝΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 07:30 11:20 14:55 18:35 21:20
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΟΛΙΡΙ-ΛΑΜΠΕΤΙ 07:30 09:00 11:40 14:10 16:45 19:00
ΚΟΛΙΡΙ-ΛΑΜΠΕΤΙ-ΠΥΡΓΟΣ 07:45 09:15 12:00 14:25 17:00 19:15
ΠΥΡΓΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 08:15 11:00 13:15 (14:15 σχολικό) 21:15
ΠΥΡΓΟΣ ? ΑΛΦΕΙΟΥΣΑ 07:10 10:15 13:10 (14:00 σχολικό)
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΤΑΚΟΛΟ 08:00 10:30 13:00 15:30 19:15
ΚΑΤΑΚΟΛΟ – ΠΥΡΓΟΣ 08:30 11:00 13:30 16:00 19:45
ΠΥΡΓΟΣ – ΒΟΥΝΑΡΓΟ 08:00 14:00
ΒΟΥΝΑΡΓΟ- ΠΥΡΓΟΣ 08:15 14:30
ΠΥΡΓΟΣ-ΕΛΑΙΩΝΑΣ 07:10 12:20
ΕΛΑΙΩΝΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 07:30 12:40
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΟΛΙΡΙ-ΛΑΜΠΕΤΙ 08:45 11:20
ΠΥΡΓΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 08:30 11:00 13:30* 21:15*
* Αγ.Ηλίας Δουνέικα-Αμαλιάδα
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ & ΑΡΓΙΩΝ
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΤΑΚΟΛΟ 08:00 10:30 13:00 15:30 19:15
ΚΑΤΑΚΟΛΟ – ΠΥΡΓΟΣ 08:30 11:00 13:30 16:00 19:45
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ (εκτός Σάββατο-Κυριακή)
Από Εργατικές Κατοικίες Αλφειού 06:40 07:55 08:30 09:15 10:15 11:15 12:15 13:45
Από Νοσοκομείο 07:10 08:10 09:00 09:45 10:45 11:45 12:45 14:20
Για ΟΑΕΔ 09:15 10:15 11:15
από ΟΑΕΔ 09:45 10:45 11:15