Το μεγαλύτερο μουσικό φεστιβάλ ηλεκτρονικής μουσικής είναι γεγονός ! Η δεύτερη ημέρα της Dreamland είναι ήδη κομμάτι της μουσικής ιστορίας, κάνοντας πραγματικότητα το όνειρο χιλιάδων fun του είδους σε όλη την Ελλάδα !
Η τεράστια προσέλευση του κόσμου και τα μοναδικά dj set δημιούργησαν μια καταπληκτική ατμόσφαιρα, σε μια βραδιά που αποτέλεσε γιορτή της μουσικής.
Στα decks ανέβηκαν μεγάλα ονόματα όπως o G.Pal, o Dj Gogos, o Hector, οι House Twins, o Johny Gerontakis, o Μιχάλης Τσαουσόπουλος και πολλοί άλλοι διάσημοι Dj?s ξεσηκώνοντας τον κόσμο που τους αποθέωσε με την σειρά του. Η τρίτη ημέρα της Dreamland αναμένεται με μεγάλο ενδιαφέρον ?
Πατήστε **ΕΔΩ** για να δείτε τις φωτογραφίες του festival.