Η στιγμή που όλοι περιμένατε έφτασε ? Το Mercado bar μπήκε με το δεξί στη νέα σεζόν με ένα φαντασμαγορικό opening, όπως ακριβώς του αρμόζει !! Όλα αυτά, σ έναν νέο χώρο με αρκετές «high tech» διακοσμητικές καινοτομίες, που θέτει τις βάσεις για μερικές πολύ ξεχωριστές βραδιές.
Ο εκκεντρικός φωτισμός σε συνδυασμό με τις απίθανες μουσικές του Γιάννη Προνοίτη και του Γιώργου Τζίβα, εντυπωσίασαν όσους παρευρέθηκαν στο event που πραγματικά θύμιζε άλλες εποχές ! Το newlifestyle.gr δεν θα μπορούσε να λείψει απ τη βραδιά και σας μεταφέρει πλούσιο φωτογραφικό υλικό !
Πατήστε **ΕΔΩ** για να δείτε πλούσιο φωτογραφικό υλικό απ τη βραδιά !!