ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Δρομολόγια ΚΤΕΛ Νομού Ηλείας
ΠΥΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑ
05:00 ΕΚΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ και ΑΡΓΙΩΝ
07:30 απλο
07:35 εκτος Κυριακης (μεσω Κρεστενα-Ζαχαρω-Γιανιτσοχωρι-ΤΡΙΠΟΛΗ-Αθηνα)
09:30 EXPRESS – 10:00 απλο – 12:30 απλο
14:30 EXPRESS
15:30 μεσω Κρεστενας- Ζαχαρω – Γιανιτσοχωρι- Τριπολη – Αθηνα
17:15 EXPRESS
19:00 απλο – 00:30 απλο
το 15.30΄ μεχρι 6/2/16 δεν θα πραγματοποιηθει, εκτος ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΚΥΡΙΑΚΗ
Μεσα απο Σταθμο (Κηφισσου) παιρνετε ΑΣΤΙΚΟ για Αεροδρομιο το Χ93 και για Μετρο ( Πλατεια Καραισκακη) το ν.51
Τιμη εισιτηριου = Απλο 30,10 e – Επιστροφη 50,00 e – 25% 22,60 e – 50% 15,10 e
Διαρκεια Ταξιδιου = Απλο 4 ωρες 45 λεπτα , Εxpress 4 ωρες
ΑΘΗΝΑ – ΠΥΡΓΟΣ
07:00 (μεχρι Αμαλιαδα)
07:30 EXPRESS μεσω Τριπολης
08.00 μεσω Τριπολης -σε μεγαλη επιβατικη κινηση – ενημερωθειτε στο 210 5134110-1
09:00 απλο – 11:00 απλο – 13:00 απλο
14:30 EXPRESS μεσω Τριπολης
15:00 ( μεχρι ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
16:00 μεσω ΤΡΙΠΟΛΗΣ, Γιαννιτσοχωρι, ΖΑΧΑΡΩ, ΚΡΕΣΤΕΝΑ,Πυργος
17:15 EXPRESS μεσω Τριπολης
19:00 απλο – 22:00 απλο
Τα δρομολόγια Αθήνα – Πύργος (πλην 19:00 & 22:00) έχουν στον Πύργο
ανταπόκριση για Αρχ. Ολυμπία
Υ.Γ. ΑΠΛΟ = περναει απο τα πρακτορεια Αμαλιαδα- Γαστουνη – Ανδραβιδα – Λεχαινα – Βαρδα
ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ
ΑΣΤΙΚΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΤΕΛ ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ (χειμερινά δρομολόγια)
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΤΑΚΟΛΟ 7.05΄ 9.00΄ 11.30΄ 14.00΄ 17.00΄ 20.15΄
ΚΑΤΑΚΟΛΟ – ΠΥΡΓΟΣ 7.35* 9.30΄ 12.15΄ 14.30΄ 17.30΄ 20.40΄
( 7.35΄ παει και Γρανιτσεϊκα )
ΠΥΡΓΟΣ-ΒΟΥΝΑΡΓΟ 7.05΄ 8.45΄ 11.25 (1.20΄ σχολικο ) 14.40΄ 18.15′ 21.00′
ΒΟΥΝΑΡΓΟ-ΠΥΡΓΟΣ 7.35΄ 9.15΄ 12.00΄ 15.10΄ 18.45′ 21.20′
ΠΥΡΓΟΣ – ΦΩΝΑΙΤΙΚΑ 7.20 – 13,20΄ ( 11.25΄ καθε Τεταρτη )
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΤΑΡΑΧΙ / ΣΠΙΑΝΤΖΑ ( Αντλιοστασιο ) 7.05΄ 13.40΄
ΠΥΡΓΟΣ – ΕΛΑΙΩΝΑΣ 7.10΄ 11.00΄ 14.20΄ 18.15′ 21.00′
ΕΛΑΙΩΝΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 7.30΄ 11.30΄ 14.50΄ 18.35′ 21.20′
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΟΛΙΡΙ / ΛΑΜΠΕΤΙ 7.30΄ 9.00΄ 11.15΄ 14.10΄ 16.45′
ΠΥΡΓΟΣ – ΑΓ.ΗΛΙΑΣ(Aldemar) 8.15΄ 11.00΄ 13.15΄ ( 14.15 σχολικο ) 21.15΄
ΠΥΡΓΟΣ – ΑΛΦΕΙΟΥΣΑ 7.10΄ 10.15΄ 13.10΄ (14.10΄ σχολικό )
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΤΑΚΟΛΟ 08.00΄ 10.30΄ 13.00′ 15.30΄ 19.15΄
ΚΑΤΑΚΟΛΟ – ΠΥΡΓΟΣ 08.30΄ 11.00΄ 13.30΄ 16.00΄ 19.45΄
ΠΥΡΓΟΣ – ΒΟΥΝΑΡΓΟ 8.00΄ 12.30΄
ΒΟΥΝΑΡΓΟ – ΠΥΡΓΟΣ 8.15΄ 13.00΄
ΠΥΡΓΟΣ – ΕΛΑΙΩΝΑΣ 7.10΄ 12.20΄
ΕΛΑΙΩΝΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 7.30΄ 12.40΄
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΟΛΙΡΙ / ΛΑΜΠΕΤΙ 8.45 11.15′
ΠΥΡΓΟΣ – ΑΓ.ΗΛΙΑΣ(aldemar) 8.30΄ 11.00΄ 13.30΄* 21.15*
{ στην ένδειξη * το λεωφορείο παει Αγ.Ηλια-Δουνεϊκα-Αμαλιαδα }
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ & ΑΡΓΙΕΣ
ΠΥΡΓΟΣ – ΚΑΤΑΚΟΛΟ 9.00΄ 13.00΄ 15.30΄ 19.15΄
ΚΑΤΑΚΟΛΟ – ΠΥΡΓΟΣ 9.30΄ 13.30΄ 16.00΄ 19.45΄
Πυργος – Αγ.Ηλιας (Αldemar) 21.15΄
ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΤΕΛ ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ