Ή κάποιος μας τρολάρει, ή εκεί στον ΑΝΤ1 κάποιος έχει πολύ δαιμόνιο μυαλό!
Θα θυμάσαι ασφαλώς ότι το καλοκαίρι όλοι συζητούσαν την μεταγραφή του Νίκου Μουτσινά από τον ΑΝΤ1 στον Alpha, καθώς είχε δεχτεί πρόταση για να είναι στο Πρωινό με τη Φαίη Σκορδά και εκεί που δεν το περίμενε κανείς έκλεισε με τη Μαρία Ηλιάκη, για να κάνουν το «Ξαναδέστε τους».
Ε, λοιπόν τώρα μαθαίνουμε ότι κάποιοι στον ΑΝΤ1 σκέφτονταν ότι μιας και ο παρουσιαστής δεν έχει τώρα εκπομπή, θα μπορούσε για το επόμενο τρίμηνο να είναι στην κριτική επιτροπή του Your Face Sounds Familiar, μαζί με τον Φώτη Σεργουλόπουλο, τον Σταμάτη Φασουλή και την Έλλη Κοκκίνου.
Πραγματικά, δαιμόνια σκέψη…
Υ.Γ. Τελικά, στην τηλεόραση, όπως και στην πολιτική, όλοι έχουν πολύ ασθενή μνήμη